logo

Petr Lachman
 
realitní konzultant
+420 775 599 966 
info@nastaveniprodeje.cz

Finanční poradce
+420 725 734 144
jana.vecerova
@nastaveniprodeje.czMilí klienti a milé klientky,

rádi bychom Vás včas informovali o tom, že rok 2015 bude zřejmě posledním rokem, kdy se sejdou nejnižší ceny nemovitostí s nejnižšími úrokovými sazbami hypoték.

Pokud přemýšlíte o investici do nemovitosti, nejvýhodnější podmínky pro její uskutečnění se nabízejí právě teď. Zdá se totiž, že tato jedinečná situace se dlouho opakovat nebude, u některých nemovitostí lze již nyní pozorovat mírné navyšování ceny. Pokud si chcete pořídit vlastní bydlení nebo nemovitost na investici, můžete nyní ušetřit až statisíce korun.

Jsme připraveni Vás maximálně podpořit a umožnit Vám využít příležitosti pravděpodobně posledního roku nejnižších sazeb hypoték a výhodných podmínek před blížící se regulací a legislativními změnami v roce 2016.

Ať už zvažujete nové bydlení, nemovitost na investici nebo chcete refinancovat Váš stávající hypoteční úvěr – neodkládejte realizaci svých záměrů, protože právě teď Vám můžeme zajistit výhodné podmínky na několik let do budoucna a ušetřit nemalé prostředky vhodně nastaveným modelem na základě osvědčených zkušeností.

Pomocí bonusových programů Vám pak dokážeme zlevnit i pojistné smlouvy pro pojištění nemovitosti a domácnosti nebo pojištění pro krytí Vašeho příjmu tak, abyste vždy měli ideálně zajištěné závazky, a přitom zbytečně nepřepláceli.

Na koupi nemovitosti je nutné se řádně připravit. Bez patřičných informací dělají kupující rozhodnutí, která je zbytečně stojí peníze a koupě nemovitosti se pro ně tak stává frustrující a ztrátovou záležitostí. Důležité je důkladné prověření nemovitosti – a smutnou pravdou je, že ani profesionální realitní společnosti, a často ani sami vlastníci neposkytnou všechny zásadní informace - např. zástavní práva, věcná břemena apod.

V průběhu celého procesu se může objevit řada komplikací a my jsme připraveni Vám být oporou, aby pro Vás toto závažné rozhodnutí - často na celý život - bylo o něco jednodušší.

Za partnerský tým

Petr Lachman 

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
 1. Nemovitost:(*)
  Neplatný Vstup
 2. Jméno a příjmení:(*)
  Neplatný Vstup
 3. Telefon:(*)
  Neplatný Vstup
 4. Email:(*)
  Neplatný Vstup
 5. Text:
  Neplatný Vstup
 6. (*)
  Neplatný vstup
 7. Neplatný vstup

Reference