logo

Petr Lachman
 
realitní konzultant
+420 775 599 966 
info@nastaveniprodeje.cz

Finanční poradce
+420 725 734 144
jana.vecerova
@nastaveniprodeje.czNejlepší podmínky pro koupi nemovitosti

Milí klienti a milé klientky,

rádi bychom Vás včas informovali o tom, že rok 2015 bude zřejmě posledním rokem, kdy se sejdou nejnižší ceny nemovitostí s nejnižšími úrokovými sazbami hypoték.

Pokud přemýšlíte o investici do nemovitosti, nejvýhodnější podmínky pro její uskutečnění se nabízejí právě teď. Zdá se totiž, že tato jedinečná situace se dlouho opakovat nebude, u některých nemovitostí lze již nyní pozorovat mírné navyšování ceny. Pokud si chcete pořídit vlastní bydlení nebo nemovitost na investici, můžete nyní ušetřit až statisíce korun.

Jsme připraveni Vás maximálně podpořit a umožnit Vám využít příležitosti pravděpodobně posledního roku nejnižších sazeb hypoték a výhodných podmínek před blížící se regulací a legislativními změnami v roce 2016.

Ať už zvažujete nové bydlení, nemovitost na investici nebo chcete refinancovat Váš stávající hypoteční úvěr – neodkládejte realizaci svých záměrů, protože právě teď Vám můžeme zajistit výhodné podmínky na několik let do budoucna a ušetřit nemalé prostředky vhodně nastaveným modelem na základě osvědčených zkušeností.

Pomocí bonusových programů Vám pak dokážeme zlevnit i pojistné smlouvy pro pojištění nemovitosti a domácnosti nebo pojištění pro krytí Vašeho příjmu tak, abyste vždy měli ideálně zajištěné závazky, a přitom zbytečně nepřepláceli.

Na koupi nemovitosti je nutné se řádně připravit. Bez patřičných informací dělají kupující rozhodnutí, která je zbytečně stojí peníze a koupě nemovitosti se pro ně tak stává frustrující a ztrátovou záležitostí. Důležité je důkladné prověření nemovitosti – a smutnou pravdou je, že ani profesionální realitní společnosti, a často ani sami vlastníci neposkytnou všechny zásadní informace - např. zástavní práva, věcná břemena apod.

V průběhu celého procesu se může objevit řada komplikací a my jsme připraveni Vám být oporou, aby pro Vás toto závažné rozhodnutí - často na celý život - bylo o něco jednodušší.

Za partnerský tým

Petr Lachman 

Další prodaná nemovitost díky dobrému nastavení

Petr LachmanDSCN3773

Přeji všem dobrý den

a jsem rád, že se mi opět podařilo prodat nemovitost díky dobrému nastavení a to dokonce o 40.000,-Kč více než požadoval klient. Jednalo se o byt 3+1/L/S v DV (družstevní vlastnictví), který již dva roky nabízel přes různé RK. Prodej se fantasticky vydařil na první prohlídku a obchod se uskutečnil do jednoho měsíce od podání inzerce. Jistou roli zde samozřejmě sehrálo i štěstí, ale to k prodeji patří. Další faktor, který při prodeji sehrál roli je ten, že klient vyvíjel maximální součinnnost a udělal vše, co jsem mu doporučil.

Přeji všem hezké svátky a těším se na další obchod s Vámi.

Váš realitní poradce
Lachman Petr

Nastavení prodeje funguje

Vážení a milí majitelé nemovitostí,

mnou nabízená služba, nastavení prodeje, přinesla další ovoce pro moji klientku, která využila nabízených služeb. Klientka nabízela byt 4+kk, 102m2 v ulici V Olšinách na P-10 a díky kvalitnímu počátečnímu nastavení prodeje se podařilo byt prodat za skvělých 5 měsíců (http://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/4+kk/praha-strasnice-v-olsinach/1298190428#img=0&fullscreen=false. Od začátku byl prodej nastaven tak, že se kupní cena od nabídkové ceny liší pouze o 130.000,- což je vynikající. Celkově bylo na prohlídce 6 zájemců a to ušetřilo klientce spousty drahoceného času, který mohla využít pro svou rodinu. Jsem rád, a stejně tak i má klientka, že se povedl další úspěšný prodej nemovitosti na základě dobrého a propracovaného nastavení. Pokud prodáváte nemovitost, a to nejen v blízkém okolí, budu rád, když společně nastavíme další úspěšný prodej.

Petr Lachman
nastavení prodeje
NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
 1. Nemovitost:(*)
  Neplatný Vstup
 2. Jméno a příjmení:(*)
  Neplatný Vstup
 3. Telefon:(*)
  Neplatný Vstup
 4. Email:(*)
  Neplatný Vstup
 5. Text:
  Neplatný Vstup
 6. (*)
  Neplatný vstup
 7. Neplatný vstup

Reference