logo

Petr Lachman
 
realitní konzultant
+420 775 599 966 
info@nastaveniprodeje.cz

Finanční poradce
+420 725 734 144
jana.vecerova
@nastaveniprodeje.czHISTORICKY NEJNIŽŠÍ ÚROKOVÉ SAZBY

Jana VečeřováÚrokové sazby hypoték se nyní pohybují pod 2% a to dokonce i hypotéky s 8 nebo 10letou fixací. Vzhledem k tomu, že normální sazby hypoték mohou být na úrovni 6-5%, je nyní více než vhodná doba na nákup nemovitosti s pomocí hypotéky. Pokud máte k zadlužování stejně negativní postoj jako já, pak vězte, že v současné době není na místě. Jestliže přemýšlíte o koupi bytu, či domu, máte stabilní zaměstnání nebo jste si jisti, že se na trhu práce vždy uplatníte, neváhejte a pusťte se do hledání Vašeho vysněného bytu, či domu. Až Váš „hrad“ najdete, ráda Vám pomůžu s jeho financováním. Vím, že všichni máme málo času a nezábavné aktivity odsouváme, jak jen to jde, ale v tomto případě udělejte výjimku a o financování nemovitosti začněte přemýšlet nejpozději v okamžiku, kdy ji vybíráte. Už v tu dobu, je vhodné se sejít a možnosti společně rozebrat. Proč? Protože získáte to nejcennější a to je čas. Společně zjistíme, kolik si můžete dovolit do svého „hradu“ investovat, jestli někde není něco, co by mohlo bance vadit a pokud ano, jak to vyřešit. Potom bude vyřízení úvěru snadné a rychlé a Vy budete moci přemýšlet o tom, co dáte na podlahu a jestli oknům budou slušet spíše záclony nebo žaluzie a ne, jestli propadne rezervační poplatek, protože to bance podezřele dlouho trvá.

Ale ať už řešíte s předstihem nebo na poslední chvíli, jsem tu, připravená Vám pomoci dosáhnout Vašeho cíle.

Jana Večeřová

Prodáno za jeden den!

Dobrý den,

můj klient se kterým spolupracuji již několik let, a kterému jsem zprostředkoval již několik prodejů nemovitostí, se na mě opět obrátil s prosbou o nastavení prodeje jeho bytu na Praze 9 v ulici Za Černým mostem. Za necelý týden jsem mu vypracoval tržní analýzu a fotografie bytu. Tržní analýza pomohla klientovi získat o 100.000,- více než požadoval. Během jednoho dne se objevil klient, který byl ochoten za byt tuto částku nabídnout. Do týdne byly smlouvy a nyní klient čeká na peníze. Určitou roli v tom samozřejmě sehrála i náhoda, nicméně ta k tomuto oboru patří. Největší podíl však sehrála důvěra. Děkuji tímto panu Langmajerovi za jeho vstřícnost a těším se na další obchod, který nás čeká v říjnu.  

Rychlý prodej v ulici Jakutská

IMG 8460Milí klienti,

další nedávno prodanou nemovitostí je byt v Jakutské ulici na Praze 10 - Vršovice. Od zainzerování nemovitosti trval prodej pouze jeden měsíc. Vše bylo perfektně připravené a majitel dostal za byt částku, kterou požadoval. Klient byl o celém procesu stále informován. Vše jsem vyřizoval za něj a tudíž se mohl věnovat na plno své práci. Tento byt nebyl ani tak ničím zajímavý, ale jelikož jsme měli všechny informace pro klienta připraveny hned na prohlídce, byl klient rozhodnut okamžitě a rezervaci uzavřel ještě tentýž den. Pokud v této lokalitě prodáváte svoji nemovitost, směle zavolejte.

Přeji všem krásný den a pěkné Jaro

Lachman Petr

 

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
 1. Nemovitost:(*)
  Neplatný Vstup
 2. Jméno a příjmení:(*)
  Neplatný Vstup
 3. Telefon:(*)
  Neplatný Vstup
 4. Email:(*)
  Neplatný Vstup
 5. Text:
  Neplatný Vstup
 6. (*)
  Neplatný vstup
 7. Neplatný vstup

Reference