logo

Petr Lachman
 
realitní konzultant
+420 775 599 966 
info@nastaveniprodeje.cz

Finanční poradce
+420 725 734 144
jana.vecerova
@nastaveniprodeje.czŘešíte vlastní bydlení nebo chcete investovat?

 petr lachman

Řešíte vlastní bydlení? Nejste si jisti, kam až sahají Vaše možnosti s využitím hypotečního úvěru? S jakou částkou můžete počítat?

Nebo chcete vědět, jak nejlépe využít nízkých úrokových sazeb hypoték k investici do nemovitosti, ať už k bydlení nebo komerčním účelům?

Z našich zkušeností jednoznačně vyplývá, že se vyplatí konzultace Vaší situace a plánů do budoucna i velmi dlouhou dobu napřed. Mnohem lépe pak budete připraveni do akce a ušetříte spoustu času tím, že budete schopni přesně zacílit.

Výhodné financování koupě nemovitostilze za současné situace velmi dobře nastavit,případně i včetně modelu se spořením a předčasným doplacením úvěru. Dobře nastavená hypotéka Vám může ušetřit statisíce.

Provázíme klienta během všech fází spojených s nákupem nemovitosti – od přípravy, kdy společně zhodnotíme Vaše možnosti, přes výběr banky, vyřízení a čerpání úvěru, kdy pro Vás vyjednáme nejlepší nabídku na trhu a následně za Vás vyřizujeme veškerou komunikaci s vybranou bankou, až po následnou péči v budoucnu, kdy je třeba hlídat výši úrokové sazby po skončení doby její fixace nebo řešit nenadálé situace spojené s výpadkem příjmu nebo jinou změnou okolností ve Vašem životě.

V neposlední řadě Vám můžeme poradit i se stávající hypotékou. Dokážeme klientům ušetřit v průměru 700 Kč měsíčně na splátkách hypotéky, až o 50 % zlevnit stávající pojistné produkty a najít nejlépe úročený bankovní účet.

Ať už se Vás týká jakákoliv z variant, neváhejte se na mne obrátit.

Těším se na případnou spolupráci.

Petr Lachman a Jana Večeřová

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Nemovitost: (*)
Neplatný Vstup
Jméno a příjmení: (*)
Neplatný Vstup
Telefon: (*)
Neplatný Vstup
Email: (*)
Neplatný Vstup
Text:
Neplatný Vstup
Antispam (*) Antispam   Refresh
Neplatný Vstup
Potřebujete vypracovat tržní odhad nemovitosti nejen pro účely dědického řízení?
Vaš email: (*)
Neplatný Vstup
Chcete nastavit hypotéku, která Vám ušetří statisíce?
Vaš email: (*)
Neplatný Vstup

ReferencePři poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Informace.

EU Cookie Directive Module Information